Zakopane 2 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg z wyżywieniem (obiadokolacja + śniadanie)

– ubezpieczenie NNW

– ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek przy muzyce

wstęp do Muzeum Iluzji w Zakopanem

– wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę

– spacer doliną Kościeliska wraz z przewodnikiem tatrzańskim

– spacer po Krupówkach

– konkursy ze słodkimi nagrodami

– pilotaż grupy podczas wyjazdu

– obiad w dniu wyjazdu

– zajęcia manualne malowanie na szkle

 

Program wyjazdu:

Dzień 1 – wyjazd spod szkoły w godzinach porannych Kir, gdzie wraz z przewodnikiem tatrzańskiem rozpoczniemy spacer Doliną Kościeliska, aż do Schroniska na Hali Ornak. Spacer będzie również dużą dawką wiedzy dla uczestników o Tatrach, szlakach czy samym Zakopanem. Później przejedziemy do ośrodka na zakwaterowanie, obiadokolacje i ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Dzień 2 –  zaraz po śniadaniu wyruszymy do Zakopanego. Tam rozpoczniemy od Muzeum Iluzji, Krupówek, a na koniec wyjedziemy na Gubałówkę podziwiać piękną panoramę Tatr.  Po obiedzie wyruszymy w podróż do domu. Planowany przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona