Wrocław - 2 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg z wyżywieniem (obiadokolacja + śniadanie)

– ubezpieczenie NNW

– zoo i afrykarium

– zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego

– Wrocławski Rynek 

– Pokaz Fontann Multimedialnych

– Centrum Historii Zajezdnia

– Wystawy stałe w Muzeum Narodowym

– Centrum Nauk o Wodzie Hydropolis

– słodka niespodzianka na rynku

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

Wrocław.. To jedno z naszych ulubionych miejsc na wycieczkę szkolną! Miasto pełne mostów i.. krasnali (podobno jest ich prawie 1000!!!). Zachwyca architekturą i wyjątkowym urokiem. Można go zwiedzać i zwiedzać.. my postaramy się przeprowadzić Was przez najważniejsze miejsca w ciągu dwóch dni! Podczas pobytu zwiedzimy Wrocławskie Zoo i Afrykarium, Hydropolis, Muzeum Narodowe, rynek ze słodką niespodzianką. Z przewodnikiem odwiedzimy Ostrów Tumski i Centrum Historii Zajezdnia! WrocLoVe!

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona