Zakopane - 4 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg z wyżywieniem (3 posiłki)

– ubezpieczenie NNW

– ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek przy muzyce

wstęp do Muzeum Iluzji w Zakopanem

– wjazd i zjazd kolejką torową na Gubałówkę

– spacer doliną Kościeliska wraz z przewodnikiem tatrzańskim

– spacer po Krupówkach

– Regionalna Izba w Murzasichle

– pobyt w basenach termalnych

– pobyt w Aquaparku

– Park rozrywki Rabkoland

– konkursy ze słodkimi nagrodami

– dyskoteki i karaoke

– gry zespołowe i zabawy integracyjne

– wieczór filmowy z niespodzianką

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

Dzień 1 – wyjazd z pod szkoły w godzinach porannych. Przejazd do Zakopanego. Pierwszym punktem naszego pobytu będzie Dolina Kościeliska wraz z przewodnikiem. Następnie udamy się do hotelu gdzie zjemy obiadokolację. Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek wraz z grami integracyjnymi.

Dzień 2 – po śniadaniu udamy się na lekcję muzealną do Regionalnej Izby w Murzasichle. Poźniej pieszo wybierzemy się na krótką wycieczkę. Popołudniu przejedziemy do Szaflar na baseny termalne. Wieczorem czekać na uczestników będzie seans filmowy z niespodzianką.

Dzień 3 – To będzie długi dzień w samym Zakopanem. Rozpoczniemy od Muzeum Iluzji, następnie spacer największą „galerią handlową” w Zakopanem, czyli Krupóweczki 😉 Później kolejką torową wjedziemy podziwiać piękną panoramę Tatr ze szczytu Gubałówki, a całość zwieńczymy pobytem w zakopiańskim aquaparku. Wieczorkiem dyskoteka z karaoke.

Dzień 4 – po śniadaniu przejedziemy do Rabki. Tam spędzimy czas w Parku Rozrywki Rabkoland. Powrót pod szkołę w godzinach popołudniowych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona