Kazimierz, Sandomierz - 2 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg

– wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja, obiad)

– ubezpieczenie NNW

Rynek w Kazimierzu ze starą studnią

– Kamienica Przybyłów, Kościół Farny św. Jana Chrzciciela, Katedra

– rejs po Wiśle

– przejażdżka melexami do zabytkowych spichlerzy i lessowej doliny

– Starówka w Sandomierzu

– podziemna trasa turystyczna

– muzeum Ojca Mateusza

– Zbrojownia Rycerska

– słodką niespodziankę

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

I dzień

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przejazd do  Kazimierza. Tam rozpoczniemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zobaczymy m.in: Rynek, Kamienicę Przybyłów, Kościół Farny św. Jana Chrzciciela, Katedrę. Następnie przejedziemy się melexami do zabytkowych spichlerzy i doliny lessowej. Po atrakcjach przejazd do miejsca zakwaterowania na obiadokolację.

II dzień:

Po śniadaniu przejedziemy do Sandomierza, gdzie spotkamy się z miejscowym przewodnikiem. Zobaczymy podziemną trasę turystyczną, Zbrojownie Rycerską, Muzeum Ojca Mateusza. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona