Góry Stołowe - 2 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg

– wyżywienie (śniadanie, obiadokolacja, obiad)

– ubezpieczenie NNW

Zwiedzanie Kopalni Złota w Złotym Stoku

– Średniowieczna Osada Górnicza

– Zwiedzanie Twierdzy Kłodzko

– korytarze kontrminowe

– Podziemna Trasa Turystyczna

– Wycieczka z przewodnikiem na Szczeliniec Wielki i Błędne Skały

– Kaplica Czaszek w Czermnej

– gry integracyjne prowadzone przez pilota

– słodką niespodziankę

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

I dzień

Wyjedziemy spod szkoły w godzinach porannych. Pierwszym punktem zwiedzania będzie Kopalnia Złota w Złotym Stoku. Na podziemną trasę turystyczną składają się: Sztolnia Gertrudy, laboratorium J. Scharfenberga, Skarbiec, Chodnik śmierci. Spragnieni wrażeń część trasy zwiedzania mogą przebyć po specjalnie przygotowanej 10 metrowej zjeżdżalni. Zobaczymy, także podziemny wodospad. Jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych w Kopalni Złota jest 300 metrowa trasa podziemna, którą można pokonać jedynie pomarańczowym tramwajem. Kolejka, która pozwoli na chwilę odetchnąć i zobaczyć Kopalnię z innej strony. Po kopalni przyjdzie czas na Średniowieczną Osadę Górniczą, gdzie przeniesiemy się do średniowiecza i przekonamy się jak wyglądała praca w tym okresie. Kolejnym punktem wycieczki będzie Kłodzko, a w nim zwiedzanie Twierdzy wraz z korytarzami kontr-minowymi oraz Podziemna Trasa Turystyczna. Na koniec dnia udamy się do miejsca zakwaterowania na obiady kolacji i gry integracyjne z pilotem Biura Hejhoo.

II dzień:

Po śniadaniu przejedziemy do Czermnej, gdzie zobaczymy Kaplicę Czaszek. Poźniej wraz z przewodnikiem wejdziemy na Szczeliniec Wielki oraz Błędne Skały. Po zwiedzaniu udamy się na wspólny obiad. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona