Poznań i Gnienzo - 3 dni

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg

– wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja, obiad w dniu wyjazdu)

– ubezpieczenie NNW

–  zwiedzanie Poznania w formie Gry Miejskiej!

  • Stary Rynek
  • Ratusz z Koziołkami
  • Ostrów Tumski

– Muzeum Historii Miasta Poznania

– Ogród Zoologiczny 

– Zwiedzanie Muzeum i warsztaty wypieków rogali

– Jezioro Maltańskie i Kolejka Parkowa Maltanka

– Gniezno – zwiedzanie z przewodnikiem Katedry i Muzeum Początków Państwa Polskiego 

– słodką niespodziankę

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

I dzień

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przejazd do Poznania. Na miejscu będzie czekał na nas przewodnik, z którym zwiedzimy m.in Stary Rynek, Ratusz w formie świetnej gry terenowej, która zaciekawi wszystkich uczniów. Kolejnym punktem będzie Muzeum Historii Miasta Poznań. Następnie obiadokolacja i zakwaterowanie w pensjonacie, a wieczorkiem Ostrów Tumski.

II dzień

Po śniadaniu ruszymy dalej poznawać Poznań. W tym dniu odwiedzimy poznańskie zoo, Muzeum Wypieków Rogali wraz z warsztatami, następnie Jezioro Maltańskie, a tam przejedziemy się Kolejką Parkową Maltanka. 

III dzień

W ostatnim dniu po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do Gniezna, gdzie razem z przewodnikiem zwiedzimy Katedrę oraz Muzeum Początków Państwa Polskiego. Po obiedzie ruszymy w drogę powrotną do domu. Przewidywany przyjazd w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona