Kraków - Energylandia - Wieliczka

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg

– wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja, obiad w dniu wyjazdu)

– ubezpieczenie NNW

– zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – „Kraków Droga Królewską”:

  • Wawel
  • Sukiennice
  • Rynek
  • Okno Papieskie
  • Kościół Mariacki
  • Barbakan Karkowski
  • wiele innych

– magiczna kawiarnia Harrego Pottera

– wieczorny spacer po Starym Mieście ze słodką niespodzianką

– Energylandia – całodniowa zabawa w największym parku rozrywki w Polsce

– Kopalnia Soli w Wieliczce – trasa turystyczna

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

I dzień

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przejazd do Krakowa. Tam wraz z przewodnikiem udamy się na zwiedzanie „Droga Królewską”. Zobaczymy m.in.: Wawel, Sukiennice, Krakowski Rynek, Barbakan, Okno Papieskie. Po zwiedzaniu odwiedzimy magiczną kawiarnię Harrego Potera. Po zakwaterowaniu i obiadokolacji przyjdzie czas na wieczorny spacer po Starym Mieście.

II dzień

Drugi dzień naszej wycieczki spędzimy w Energylandii. Na uczestników wycieczki czekają rollercostery, Water park i wiele znakomitych, pełnych emocji atrakcji. Po zabawie wrócimy do pensjonatu na obiadokolację.

III dzień

W ostatnim dniu po wykwaterowaniu przejedziemy do Wieliczki na zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Soli. Powrót pod szkolę przewidywany w godzinach popołudniowych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona