Toruń - Bydgoszcz - Gręboncin

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg

– wyżywienie (2x śniadanie, 2x obiadokolacja, obiad w dniu wyjazdu)

– ubezpieczenie NNW

– Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, udział w warsztatach: m.in. własnoręczne czerpanie papieru/ pisanie gęsim piórem

– Zwiedzanie Starego Miasta Toruń z przewodnikiem

– Warsztaty w Żywym Muzeum Piernika

– Bydgoszcz –  spotkanie z przewodnikiem, gra miejska i zwiedzanie miasta zobaczymy m.in: Wyspę Młyńską, okolice Opery, Wenecję Bydgoską, Katedrę św. Marcina i Mikołaja, Stary Rynek, ulicę Długą, Stary Port ze słynną rzeźbą Przechodzący przez Rzekę

– Wizyta w jedynym w Polsce Muzeum Mydła i Historii Brudu (warsztaty mydlane)

– seans w Planetarium

– zwiedzanie Centrum Nowoczesności MŁYN WIEDZY

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo

Program wyjazdu:

I dzień

Wyjazd spod szkoły w godzinach porannych. Przejazd do Gręboncina na zwiedzanie i warsztaty w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa. Następnie przejazd do Torunia, gdzie rozpoczniemy zwidzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Kolejnym punktem wycieczki w pierwszym dniu będą warsztaty w Żywym Muzeum Piernika. Po wszystkich atrakcjach przejdziemy na obiadokolację i zakwaterowanie do pensjonatu.

II dzień

W drugim dniu punktem głównym będzie Bydgoszcz. Tam wraz z przewodnikiem będziemy uczestniczyć w grze miejskiej. Podczas zabawy poznamy ważne miejsca na mapie Bydgoszczy tj. Wyspę Młyńską, okolice Opery, Wenecję Bydgoską, Katedrę św. Marcina i Mikołaja, Stary Rynek, ulicę Długą, Stary Port ze słynną rzeźbą Przechodzący przez Rzekę. Następnie odwiedzimy jedyne Muzeum Mydła i Historii Brudu, gdzie w warsztatach stworzymy własne mydełko. Po wizycie w Bydgoszczy przejedziemy z powrotem do Torunia.

III dzień

W ostatnim dniu wybierzemy się na seans do planetarium oraz zwiedzimy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Powrót pod szkołę w godzinach wieczornych.

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona