Beskidy Survival z Górą Żar

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– nocleg x 2

– wyżywienie (2 x śniadanie + 2 x obiadokolacja)

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo podczas całego wyjazdu

– ubezpieczenie NNW

– przejście z przewodnikiem Szyndzielnia – Klimczok – Szczyrk

– spacer po Szczyrku

– Park linowy

– Wycieczka piesza na Górę Żar

– Kajaki/Rowerki na Jeziorze Międzybrodzkim

– Szkolenie survivalowe

– zajęcia sportowe na terenie ośrodka

– wieczór filmowy

– quiz multimedialny

– bingo z nagrodami

Informacja dotycząca szkolenia survivalowego:

Tematyka:

– awaryjne improwizowane schronienia

– jadalne i pożyteczne rośliny w środowisku naturalnym

 

Forma zajęć: krótkie wprowadzenie teoretyczne pod dachem oraz rozdanie sprzętu do budowy schronień oraz gotowania, następnie zajęcia w terenie:

 

– wybór odpowiedniego miejsca na awaryjny biwak

 

– pokaz budowy, a następnie samodzielna budowa w podgrupach różnego rodzaju schronień z zastosowaniem materiałów naturalnych (oczywiście pozyskanych legalnie, młodzież zostanie poinstruowana o zakazie wycinania żywych drzew czy obowiązku posprzątania po sobie) oraz otrzymanego sprzętu (plandeki, linki, srebrna taśma, trytki itp.)

 

– spacer po okolicy biwaku połączony z poznawaniem i zbieraniem roślin jadalnych, a następnie przygotowaniem z nich posiłku (np. placki z młodych pokrzyw, podagrycznika czy innych jadalnych liści jakie będą w okolicy z mąką i przyprawami przywiezionymi przez instruktora, herbata – napar z zebranych ziół).

Czas trwania 4-5h.

Cena od 530 PLN

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona