Kraków i studio filmowe Alvernia Planet

Alvernia Planet jest miejscem wyjątkowym. Awangardowa architektura studia tworzy realistyczny klimat filmów science fiction.
Czy to baza kosmiczna? Pozaziemska metropolia? A może obce centrum badawcze? Kompleks trzynastu kopuł połączonych
szklanymi korytarzami zachwyca, intryguje i kusi, by odkryć jego tajemnicę. W tym studiu filmowym uczestnicy będą mogli poznać tajniki tworzenia efektów specjalnych, budowy rekwizytów i scenografii filmowej, przekonać się jak ważną rolę w filmie pełni dźwięk, porównać sposoby rejestracji obrazu i dźwięku dawniej i dzisiaj oraz przekonać się w jaki sposób można oszukać nasze zmysły aby zanurzyć się w sztucznie wykreowanym doświadczeniu. 

W ramach oferty zapewniamy:

– przejazd klimatyzowanym autokarem

– opiekę pilota Biura Podróży Hejhoo podczas

   całego wyjazdu

– ubezpieczenie NNW

– zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem

– przejście edukacyjną ścieżką po studiu filmowym Alvernia Planet

 – udział w tematycznych warsztatach

 

Cena od 120 PLN

Cena wycieczki uzależniona jest od wielu czynników m.in. miejsca wyjazdu, ilości uczestników czy cen paliw. Ofertę cenową otrzymują Państwo po wysłaniu zapytania.

Każdą wycieczkę przygotowujemy pod indywidualne wymagania grup. Program wyjazdu jest elastyczny, dzięki czemu możemy dodawać lub odejmować proponowane atrakcje. Zawsze po wysłaniu zapytania otrzymują Państwo od nas spersonalizowaną ofertę. Przepraszamy, ale ceny usług i żywności zmieniają się bardzo dynamicznie, dlatego też na bieżąco przeliczamy każdą wycieczkę, by nie wprowadzać klientów w błąd.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 🙂

error: Alert: Strona Chroniona